ZINKEN MUSIK

IK STURE/TANTO

TRÄNING:

INOMHUSTRÄNINGAR:

 

MATCH :

RECENSIONER:

SE:

 IK STURE/TANTO:2

TRÄNINGAR:

INOMHUSTRÄNINGAR:

 

TANTOLUNDENS BP:  20:30-22:00  19.9.2017.

INSTÄLLD:

 

TANTOLUNDENS BP:  20:30-22:00  5.9.2017.

CHARLIE  DENNIS MÖRKDAL(NY)  HANNES  JESPER  JESPER K  KALLE W LINUS  MARCO PIERRE  ROGER  TOBBE  TOTTE  TOMMIE ZACCE  ZOLLE   BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

TANTOLUNDENS BP: 20:30.22:00  29.8.2017

DANIEL  BAPTIST(D.S.) CHARLIE  ISAK  JESPER K  LINUS  MARCO MORGAN PIERRE ROGER  TOBBE  PATRIK    BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  22.8.2017.

ANDERS  DANIEL  GABRIEL  JOAKIM(GOT)  JESPER K  ISAK  KALLE M  LEO  MARCO MÅNS LASSE MORGAN  LINUS  PHILIPP PIERRE ROGER TOBBE    BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  15.8.2017.

ANDERS  ALEXANDER  DAVID  DANIEL  ERIK  GABRIEL  JONTE  ISAK  JESPER K  JOHNNY  LINUS  MÅNS MORGAN  MARCO  PATRIK  PIERRE PHILIPP ROGER TOBBE  TOTTE  TOMMIE  MAX   BERNTE  KJELLE CURRE

RED

 TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00   8.8.2017.

ANDERS ALEXANDER DAVID  JESPER  JONTE KALLE M  LINUS  PATRIK  ROGER  ZOLLE  BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  1.8.2017.

ANDERS  DANIEL  GABRIEL  ISAK  LINUS  MORGAN  LASSE  PATRIK  TOBBE + NY MAN  BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  25.7.2017.

TANTOLUNDENS BP: 20:00-22:00  18.7.2017.

INSTÄLLDA

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30- 22:00  11.7.2017.

HANNES  ISAK  JESPER  JOAKIM  KALLE M  KALLE W  MARCO  MORGAN  MAX  PATRIK  TOMAS  TOMMIE    BERNTE   KJELLE  CURRE

RED

 

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  13.6.2017.

CHARLIE  GABRIEL  JESPER  JESPER K  JOHNNIE  KALLE M  KONRAD  MORGAN  MÅNS PIERRE  ROGER  TOMMIE  TOBIAS    BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:00-22:00   6.6.2017

INSTÄLLT!

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  30.5.2017 

INSTÄLLT!

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  23.5.2017.

ANDERS  AXEL  DAVID  DENNIS  ERIK GABRIEL JESPER  JONAS C  JONTE  MÅNS  JOHNNY  PIERRE  ROGER TOMMIE  ZOLLE  JESPER J BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  16.5.2017.

ANDERS  GABRIEL  JONAS C  JESPER(J)  MORGAN  JOHNNY  OLLE  PATRIK  ROGER  SEBBE D  TOTTE  TOBIAS  ZOLLE  BERNTE KJELLE  CURRE

RED

 TANTOLUNDENS BP: 20:30 .22:00  9.5.2017.

ANDERS  CHARLIE  DANIEL  GABRIEL  JOHNNY JONAS C  KALLE W  KRISTOFFER  LINUS MÅNS PATRIK ROGER  SEBBE D PIERRE  BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  2.5.2017.

ANDERS  DANNE A  DENNIS  ERIK  GABRIEL  JOHN G  JOHNNY(NY-LASSE)  KALLE W  LASSE  MAX  MARCO  PATRIK  ROGER  SEBBE R  TOMMIE TOBIAS       BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  25.4.2017.

ANDERS  DANNE A  DANIEL  CHARLIE  DENNIS GABRIEL  ISAK  JESPER  JONAS C  KALLE M  KALLE W LINUS  MORGAN  PATRIK  OLLE  ROGER  TOMAS  TOBIAS  NIKLAS  BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30- 22:00  18.4.2017.

ANDERS  DENNIS  GABRIEL  DANIEL  CHARLIE KALLE W  LINUS  JONAS C  MORGAN  OLLE  MARCO  ROGER  SEBASTIAN R  PHILIPP   BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP:  20:30-22:00  TISDAGEN 11.4.2017.

DANIEL A  DANIEL  ERIK GABRIEL ISAK  JONAS C  KALLE M  DENNIS  LINUS  MORGAN  OLLE  PHILIPP ROGER  SEBASTIAN R  TOMAS  TOMMIE  CHARLIE  JOHN  LASSE  JESPER  MARCO  PIERRE JONTE NIKLAS ERLAND BERNTE  KJELLE  CURRE

 RED

 

TANTOLUNDEN BP:  HALV PLAN MED HIF

20:30-22:00  4.4.2017. 

CHARLIE  DANNE  DANIEL A  DENNIS  GABRIEL JESPER  JONAS C  JONTE  KALLE M  KALLE W LINUS  MORGAN NIKLAS L  OLLE  ROGER  SEBASTIAN R  TOMAS  TOMMIE PHILIPP ERLAND  JOHN G  JONTE  MARCO    BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

 

INOMHUSTRÄNINGAR

LILJEHOLMEN:  LÖRDAG:18.3.2017 HALL:NR 3

HALL:NR 3  12:00-13:00  LILJEHOLMEN

DENNIS  HANNES  JOHN G  JESPER  KALLE M KALLE W  KONRAD  MARTIN  GABRIEL  TOBIAS MORGAN  PHILIPP KRISTIAN  ROGER TOMMIE TOTTE  SEBBE D  BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

ERIKSDALSHALLEN:  FREDAG: 10.3.2017.  19:00-20:00

DANIEL    ERIK HANNES  KALLE M  MARTIN PATRIK  TOMAS  LASSE JESPER  GABRIEL T TOBIAS G MORGAN B  OLLE   BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

ERIKSDALSHALLEN:  SÖNDAG: 5.3.2017.

13:30-14:30

ANDERS  CHARLIE ERIK  HANNES  JOHN G  LASSE(20:-)  PATRIK  PHILIPP SEBBE   D  TOTTE  ZACKE  BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

LILJEHOLMSHALLEN: HALL NR 1  10:00-11:00

LÖRDAG: 25.2.2017.

PATRIK HANNES  ISAK JESPER  KALLE M  KALLE W  OLLE  TOMMIE ERIK PHILIP JOHN G SEBBE D TOTTE  ZACKE    BERNTE  KJELLE CURRE

 RED

LILJEHOLMSHALLEN   HALL NR 2  19:00-20:00

FREDAG: 17.2.2017.

CHARLIE  DANIEL    ISAK   KALLE W   PIERRE-100:-  PATRIK  ROGER  OLLE  DENNIS PHILIP MARCO PETER  MARTIN  BERNTE KJELLE  CURRE   

 RED

ERIKSDALSHALLEN  LILLA:  19:00-20:00

FREDAG: 10.2.2017.

CHARLIE  ERIK  HANNES  JOHN G 20:-   KALLE W    NIKLAS   BERNTE  CURRE LASSE  20:- SEBBE D  MATTIAS  DENNIS  MARCO PETER PHILIP

RED

 

FREDAG: 3.2.2017

DENNIS  HANNES  JESPER   OLLE  PATRIK ROGER  ISAK  LASSE  MARCO  MATTIAS  LEO  BERNTE  KJELLE CURRE

RED

 

FREDAG: 27.1.2017.

HANNES  JESPER    KALLE W  LEO  OLLE  PHILIP  ROGER   TOMMIE  JOHN G  PETER F  ERIK  MATTIAS BERNTE  KJELLE CURRE

RED

 

FREDAG: 20.1.2017.

CHARLIE  DENNIS  HANNES  JONAS C  KALLE M  KALLE W  PATRIK  ROGER  LINUS  ZACKE OLLE  ERIK W LIBER  LEO  PHILIP  ISAK       BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

LILJEHOLMSHALLEN: HALL NR 2

FREDAG: 13.1.2017.  18:00-19:00

ANDERS  DANIEL  DENNIS  HANNES  JESPER  KALLE M  KALLE W  KRISTIAN  PATRIK  ROGER SEBASTIAN R  TOMAS  TOMMIE  ZOLLE ISAK  PIERRE LASSE LINUS JOHN ERIK W  ZACKE  CHARLIE NIKLAS  LEO  PHILIP  KJELLE  CURRE

RED

 

LILJEHOLMSHALLEN: HALL NR 2  19:00-20:00

FREDAG: 16.12.2016.

DANIEL S  ISAK  HANS  JESPER  MARCO ZACCE KALLE W    LINUS  PATRIK   ROGER TOMAS     BERNTE CURRE

 RED

FREDAG: 9.12.2016.

DANNE S  ERIK  HANNES   KALLE W  KALLE M   PATRIK  ROGER  TOMAS  TOMMIE  BERNTE  CURRE MARCO CHARLIE(NY) PIERRE  CONRAD  DANIEL(NY) 

RED

 

ERIKSDALSHALLEN: LILLA  20:15-21:15  FREDAG: 25.11.2017.

 

FOTBOLLSTRÄNING: TANTOLUNDENS BP:

4.10..2016.  20:30-22:00

 

20.9.2016.  20:30-22:00

ANDERS  ERIK DANNE S ISAK JONAS C  KALLE M  KRISTIAN  MAX  LINUS  MARTIN H  OLLE  PATRIK  ROGER  TOMMIE  BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

 

30.8.2016. 20:30-22:00

ANDERS  ISAK  JESPER  KALLE M  LINUS  PATRIK  ROGER TOMAS                   BERNTE  KJELL  CURRE

RED

 

23.8.2016. 20:30-22:00

ANDERS  BOGGE 100 DANNE S  ERIK  HANNES  JESPER KALLE M  KALLE W KRISTIAN  LINUS MÅNS ROGER  SEBBE R  TOMMIE  PIERRE  ISAK  BERNTE KJELLE  CURRE

RED

 

16.8.2016.  20:30-22:00

ANDERS BOGGE 100  DANIEL  HANNES  ISAK KALLE M  KALLE W  KRISTIAN  LINUS  MARCO NIKLAS  LASSE  ROGER  SEBBE D  TOMAS  ZACKE  BERNTE  KJELLE   CURRE

RED 

9.8.2016.  20:30-22:00

ANDERS  DANIEL  TOMAS  KALLE M  KRISTIAN  LINUS  OLLE  ARON  ROGER  ZACKE  JONAS C  ZOLLE  BERNTE   CURRE

RED

 

2.8.2016.  20:30-22:00

ANDERS  DANIEL  MAX  KALLE W  JONAS C  LINUS  PATRIK  ROGER TOMMIE  BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

12.7.2016.  20:00-22:00

HANNES  KALLE M  KALLE W  MARCO  PATRIK PETER  TOMAS  ROGER  MARTIN  ISAK  JOHAN W  JONAS C      CURRE  KJELLE  BERNTE 

RED

 

FOTBOLLSTRÄNING: TANTOLUNDENS BP:

14.6.2016.  20:30-22:00

ANDERS  BOGGE 100  ISAK  JESPER  LINUS  MARCO  ROGER  JONAS KALLE M  LASSE  TOMMIE  BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

31.5.2016.   20:30-22:00

ANDERS   BRUNO  BOGGE 100  DAVID DENNIS  HANNES HARPO LINUS  MARCO OLLE PATRIK ROGER SEBASTIAN R  TOMAS TOMMIE  ISAK  IVAR  LASSE  KALLE M  PIERRE  JONAS C  BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

17.5.2016.   20:30-22:00

ANDERS  BOGGE 100  BRUNO  HANNES  HARPO JONTE KALLE M KRISTIAN LINUS MARCO  PATRIK  ROGER  SEBBE D  SEBBE R TOMMIE TOTTE   MARTIN  OLLE    BERNTE   KJELLE   CURRE

RED

 

10.5.2016.   20:30 -22:00

ANDERS  BRUNO  DAVID  DENNIS SEBBE D KALLE M  KRISTIAN  JONTE PIERRE   HARPO  LINUS  MARCO  PATRIK  ROGER  SEBBE R  TOMMIE  BERNTE  KJELLE KURRE

RED

 

3.5.2016  20:30-22:00

BOGGE 100  ERIK  HANNES  JONTE  LINUS  PATRIK  DANIEL  ANDREAS  ROGER  SEBASTIAN D  TOMAS  TOMMIE LASSE  JONAS C DANNE A  CURRE

RED

 

26.4.2016.  20:30-22:00

ANDERS  BOGGE 100  DANIEL    JONAS  KALLE M    LINUS  MARCO  KRISTIAN  PATRIK      TOMMIE   LASSE   ROGER  BERNTE  KJELLE   KURRE 

RED

 19.4.2016.  20:30 -22:00  INSTÄLLD:

12.4.2016.  20:30-22:00

ANDERS  BOGGE 100  DANNE  DAVID  ERIK  HANNES  JEPPE  JONTE KALLE M  LINUS  MARCO  OLLE  PATRIK SEBBE D SEBBE R  TOMAS  TOMMIE  ZOLLE LASSE ROGER  PIERRE DANIEL S    KJELLE  BERNTE  CURRE

 RED

5.4.2016.   20:30-22:00

ANDERS  DANNE  DENNIS  ERIK  HANNES  JESPER  JONATHAN  MARCO OLLE SEBBE D  SEBBE R TOMAS  TOMMIE  ROGER JONAS  LASSE  PATRIK  NIKOLAJ  DANIEL S  PETER  ANDREAS  KJELLE     BERNTE  CURRE  

RED 

 

ERIKSDALSHALLEN: LILLA  11:00-12:00   

LÖRDAG: 5.3.2016. 

ANDERS (20) BRUNO(20) BRIAN DENNIS(20) ERIK JESPER  KALLE M KRISTIAN (20) LASSE(100) PETER(20) LINUS(20) DANIEL(20) PURRE PATRICK ROGER(20) TOMAS TOMMIE (20) ZOLLE ZACKE(20)  BERNTE(20) CURRE(20) 

RED

ERIKSDALSHALLEN: LILLA  19:00-20:00

FREDAG: 26.2.2016. 

DAVID CHARLIE ERIK(100)  KALLE M KONRAD( 20) JESPER (20) MARCO PATRICK(30) ROGER(20) TOMMIE  BERNTE(20) CURRE(20)

RED

 

FREDAG: 19.2.2016.

CARLOS  HANNES  ISAK  KONRAD (20)  LINUS MÅNS(20) MONK  ROGER(20)  SEBASTIAN D (20)  TOMAS TOMMIIE  BERNTE(20)  KJELLE(20)  CURRE (20)

RED

 

LILJEHOLMSHALLEN: HALL NR 3: 12:00-13:00  LÖRDAG: 13.2.2016.

HANNES  ISAK  LASSE  MARCO  ROGER  SEBASTIAN R

 

ERIKSDALSHALLEN: LILLA HALLEN

15:30-16:30  SÖNDAG: 7.2.2016.

ANDERS  CARLOS(100)  DAVID  ERIK  ANDREAS (20:-)  GEORGE  HANNES  HARPO  ISAK JESPER(50:-)  KALLE M  LINUS(20:-)  MÅNS ( 20:-)  MATTHIAS (20:-)  MARTIN (20:-)  PATRICK  ROGER (20:-)  SEBASTIAN D  SANDY TOMAS MARCO(20:-) TOMMIE    CURRE (20:-)

RED

 

ERIKSDALSHALLEN: LILLA HALLEN : 

20:00-21:00  FREDAG: 29.1.2016.

CARLOS  DAVID(25) DANNE(20) ERIK  HARPO HANNES ISAK  KALLE M (30)  MÅNS (20) JOHN  ROGER(20)  SEBASTIAN D  TOMMIE(25)  ZACKE(20)  BERNTE  KJELLE(20)  CURRE(20) 

RED

 

ERIKSDALSHALLEN: LILLA HALLEN   19:00-20:00   FREDAG: 22.1.2016.

CARLOS  BRIAN  ANDREAS(20-NY)  DENNIS (20) HANNES  HARPO(100)  ISAK  JOHN(20)  KALLE M (50)  KRISTIAN (50)  MARCO(20)  MÅNS (20) PATRICK (20-NY) ROGER(20)  SANDY (20) SEBASTIAN D(20) ZACKE  ZOLLE CURRE(20)

RED

 

LILJEHOLMSHALLEN: HALL N 3  19:00-20:00

FREDAG: 15.1.2016.

CARLOS  HARPO(100:) KONRAD  KALLE M  LIBER MÅNS (20)  ROGER(20)  TOMMIE  ZOLLE SANDY  SEBBE D   BERNTE  NICKLA S KURRE(20)

 RED

 

ERIKSDALSHALLEN: LILLA  11:00-12:00  LÖRDAG: 9.1.2016.

ANDERS  20: CARLOS DAVID DENNIS DION  ERIK HANNES  ISAK JESPER JOHAN(DENNIS  KRISTIAN  LIBER 100: MARCO 20:- LASSE:20:- ROGER 20: SEBASTIAN D SEBASTIAN R 40:- SANDY TOMMIE TOMAS  BERNTE  KJELLE 20:-  KURRE 20:- 

RED 

 

ERIKSDALSHALLEN: LILLA:  19:00-20:00

FREDAG: 18.12.2015.

DAVID(60) HANNES ISAK  JOAKIM  KALLE W  LIBER MÅNS(20-2EURO)  PATRICK  ROGER (20) TOMAS(20)  BERNTE(20)  KJELLE(50)  KURRE(20) 

 

11:00-12:00  SÖNDAG: 22.11.2015.

DANIEL  DENNIS(20)  HANNES  HARPO  JESPER (20)  KALLE M (50)  LASSE(20)  KONRAD ( 20)  NICKLAS (30) SEBASTIAN D  SEBASTIAN R ( 20)  TOMMIE(20)    ZACKE   BERNTE (20) KURRE (20)

RED

 

FARSTAHALLEN: HALL NR 4  11:00-12:00 SÖNDAG: 8.11.2015.

DENNIS (20)  HANNES  ISAK  FREDRIK  KONRAD KALLE M KALLE W LASSE (100)_10:EURO  TOTTE  TOMMIE  BERNTE  CURRE (20)

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  29.9.2015.

HANNES  ISAK  ALEX  DANNE  SEBBE D  PATRICK  ROGER  TOTTE    BERNTE  KJELLE  CURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  22.9.2015.

ANDERS  BOGGE 100  DAVID  HARPO  ISAK  KALLE M  KALLE W  LASSE  OLLE  HANNES  ROGER  SEBBE D  TOMMIE  TOTTE  THOMAS BERNTE  CURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30 -22:00  15.9.2015.

ANDERS  ERIK  HARPO  ISAK  KALLE W  LASSE PETER (KW)  ROGER  SEBBE D TOTTE   BERNTE KJELLE  KURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP:  20:30-22:00  8.9.2015.

INSTÄLLT:

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  1.9..2015.

BOGGE 100  DAVID  ERIK  HANNES  HARPO  ISAK  KALLE M  KALLE W  LASSE  OLLE  PIERRE  ROGER  SEBBE  TOMMIE  TOTTE   BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 TANTOLUNDENS BP: 20:30-22:00  18.8.2015.

ANDERS  AZIZ  BOGGE 100  DENNIS  DANNE ERIK HANNES  HARPO  IAN  JESPER  IAN KALLE M KALLE W  LASSE  KRISTIAN  MICKE OLLE  ROGER  SEBBE D  TOMMIE       BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

TANTOLUNDENS BP:20:30-22:00  4.8.2015.

ANDERS  AZIZ  DANIEL(NY) BOGGE 100  ISAK  JESPER  KALLE M  KRISTIAN  LASSE  OLLE  ROGER   BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

TANTOLUNDENS BP: 20:00   7.7.2015

HANNES  JESPER  LASSE  PETER  ROGER  TOTTE  TOMMIE   BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30  9.6.2015.

ANDERS  BOGGE 100  DENNIS  ERIK  HANNES  JOHAN L  JESPER  JONAS O  KALLE W  LASSE  MICKE PIERRE  ROGER   SEBASTIAN D  TOMMIE  ZOLLE  KRISTIAN  BERNTE KJELLE KURRE

RED

 TANTOLUNDENS BP: 20:30  2.6.2015

ANDERS  AZIZ DENNIS BRUNO ANTONIO  ERIK OLLE PELLE ROGER  SEBBE D    BERNTE  KURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP:  20:30  26.5.2015.

BRUNO  DENNIS  ERIK  D,SANDBERG  HANNES HARPO JEPPE  KALLE W  OLLE  KRISTIAN  PELLE  ROGER  SEBBE  TOTTE  ZOLLE   BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 TANTOLUNDENS BP: 20:30  19.5.2015.

ANDERS  BOGGE 100  DAVID  D SANDBERG AZIZ  ERIK  GUSTAV  HARPO  KALLE W  ROGER SEBBE D   ZOLLE  BERNTE  KJELLE  KURRE

 RED

TANTOLUNDENS BP: 20:30  12.5.2015.

DAVID  ERIK  HARPO  HANNES JEPPE  SANDY  SANDY JR  SEBBE  SEBASTIAN R  ROGER  TOTTE    BERNTE   KURRE

RED 

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30  5.5.2015.

ANDERS  AZIZ  DENNIS  D.SANDBERG  HARPO  JEPPE  KALLE M  KALLE W  LASSE  OLLE  SEBASTIAN D  SEBASTIAN R  ZOLLE BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30  28.4.2015.

ANDERS  BOGGE 100  BRUNO  DENNIS  DAVID(HANNES)  DAVID  ERIK  HANNES  HARPO  JOHN  JOHAN(DENNIS)  KALLE M  KALLE W KRISTIAN  LIBER LASSE  LINUS  OLLE  PIERRE  ROGER  SEBBE  SEBASTIAN R  TOMMIE  TOTTE  JESPER  ZOLLE     BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 TANTOLUNDENS BP: 20:30 21.4 2015.

ANDERS  BRUNO  DENNIS  BOGGE 100  HANNES  JONTE  JOHN  KALLE M  KALLE W  LIBER  JESPER  ROGER  SEBASTIAN D  SIMON  ZOLLE   BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP: 20:30  14.4.2015.

ANDERS  BOGGE 100  BRUNO  DENNIS  HANNES  HARPO  KALLE M  KALLE W  LASSE KRISTIAN ROGER  SEBBE D  TOMMIE  TOTTE BERNTE KJELLE  KURRE

RED

 

TANTOLUNDENS BP:  20:30  7.4.2015.

ANDERS  BRUNO DAVID ERIK B  GURRA  HARPO  JONTE  KALLE M  LASSE  MARCO  OLLE  PIERRE ROGER  TOMMIE  ZOLLE   BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

LILJEHOLMSHALLEN: HALL NR 1  20.3.2015. 19:30-20:30

ERIK B  ERIK(20) JESPER  JOHN(100) KALLE W KALLE M LIBER(20) LASSE(100) OLLE(12) PETER(20) PIERRE(30) ROGER(20)  STEFAN (NY)  TOMMIE(20) ZACCE   BERNTE(20) KJELLE (20) KURRE(20) 

RED

 

ERIKSDALSHALLEN: FREDAG: 27.2.2015  19:00-20:00

DAVID  ERIK S(20) DENNIS HANNES(20) JESPER  kALLE M(15) KALLE W  KRISTIAN  LASSE (20) LIBER (20) MARCO(20)  JOHN  OLLE MICKE PETER  HARPO(170) ROGER(20) SEBASTIAN D  TOMMIE  ZACCI(20)     BERNTE  KURRE(20)

RED

LILJEHOLMSHALLEN: HALL NR 1

FREDAG: 20.2.2015.  19:30-20:30

DAVID (100:) DAVID 2(40) HARPO(20) HANNES JOHN  KALLE W  KRISTIAN (20) LASSE(20) MICKE  OLLE(40) ROGER(20) SEBASTIAN  PATRICK ZOLLE(20) ZACCE(20) BERNTE  CURRE (20)

RED

 

LILJEHOLMSHALLEN: HALL NR 1

FREDAG: 13.2.2015.   19:30-20:30

BRUNO DAVID ERIK HARPO JOHN  KALLE M  KALLE W  OLLE (5)  PATRICK  ROGER(20)  SEBASTIAN D (20)  MICKE (20) TOMMIE (5)  ZOLLE (60)  ZACCE (20)  PETER(K-H)  BERNTE (20 )  CURRE(20)

RED

 

FARSTAHALLEN: STOR HALL NR 4 

LÖRDAG: 7.2.2015.  10:00-11:00

ANDERS (20)  DAVID  DAVID(ERIK)  HARPO KALLE M (20) OLLE PETER(40)  ROGER(20) TOMMIE  ZACCE  BERNTE  CURRE(20)

RED

 

FREDAG; 30.1.2015.

BRUNO (20)  HARPO  KALLE W  KRISTIAN (20)  LIBER (20)  PATRICK  PETER  ROGER (20)  ZACCE  BERNTE (20)  KJELLE(20)  KURRE (20) 

RED

 

 

ERIKSDALSHALLEN: LILLA:  20:00-21:00

FREDAG: 23.1.2015.

BRUNO   DAVID(20)  ERIK(40)  HANNES(50)  JONAS(20)  JOHN   KRISTIAN(20)  LASSE(20) KALLE W(50) kALLE M   MARCO(40)  HARPO  ROGER(20) SEBASTIAN D  SEBASTIAN R (20) TOMMIE(20)  ZOLLE  ZACCIE(20)  BERNTE  KJELLE(20)  CURRE (20)

 

LILJEHOLMSHALLEN: HALL 2  12:00-13:00

LÖRDAG: 17.1.2015.

BRUNO  DAVID DENNIS ERIK B  ERIK W  HANNES ISAK JESPER  KALLE M NICKLAS MARCO ROGER SEBASTIAN D  MICKE  BERNTE KJELLE CURRE

RED

 

LILJEHOLMSHALLEN: HALL 3  11:00-12:00

LÖRDAG: 10.1.2015.

ANDERS BRUNO ERIK W  DAVID  HANNES  ISAK (ERIK) KALLE M  KRISTIAN  LASSE  MARCO  MICKE OLLE PETER ROGER SEBASTIAN D SEBASTIAN R TOMMIE TOTTE  BERNTE  CURRE

RED

 

LILJEHOLMSHALLEN: HALL 3  13:00-14:00

LÖRDAG:13.12.2014.

ANDERS  BRUNO  DENNIS  HANNES  HARPO   KALLE M  MARCO  NICKLAS  MICKE OLLE  ROGER  SEBASTIAN D SEBASTIAN R  TOMMIE  ZACCIE    BERNTE  CURRE

RED

 

 BRUNO  BERNTE  ERIK  DENNIS  HANNES  JOHN JESPER  KALLE W  MARCO  MICKE  PETER (H) ANTONIE  PELLE ROGER SEBASTIAN D  TOMMIE     CURRE 

RED

 

SKARPNÄCKSHALLEN:   LÖRDAG: 22.2.2014 0945-11:00

MICKE  TOMMIE  LIBER  ROGER      BERNTE  KURRE

RED

 

FARSTAHALLEN: (LITEN HALL) HUVUDBYGGNADEN 

SÖNDAG: 16.11.2014.  10:00-11:00

KALLE W  LIBER  LASSE KRISTIAN MICKE    BERNTE  KURRE

RED

 

LILJEHOLMSHALLEN: HALL NR 3  

LÖRDAG: 8.11.2014

  11:00-12:00

BRUNO  DAVID  ERIK  HANNES  JESPER  JOHAN W  KALLE W KALLE M  LASSE  MARCO OLLE SEBBE TOMMIE    BERNTE   CURRE

RED

 

FARSTAHALLEN: HALL NR 4

LÖRDAG: 1.11.2014.  11:00-12:00

BRUNO  ERIK  HANNES  JESPER  LIBER  MICKE  SEBASTIAN D  TOMMIE    BERNTE  KURRE

RED

 

 

TANTOLUNDENS BP:

TISDAG: 30.9.2014.  20:30-22:00

ANDERS    CLARRE  HANNES  KALLE W   KALLE M  KRISTIAN    MARCO    SEBASTIAN D  TOMMIE SEBASTIAN R  OLLE  LASSE PER BORG ERIK MICKE  JESPER  DAVID PATRICK PIERRE     BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

TISDAG: 23.9.2014  20:30-22:00

ANDERS  BRUNO HANNES HARPO KALLE W KALLE M  LASSE   MARCO ROGER  MICKE  OLLE  PIERRE  SEBBE  PETER(GÄST)      BERNTE   KURRE

RED

 

TISDAG: 16.9.2014.  20:30-22:00

ANDERS  BRUNO  DAVID HANNES  HARPO  LIBER  KALLE M MARCO  SEBASTIAN R  TOMMIE  CLARRE  PELLE  ROGER  SEBBE  ZOLLE    BERNTE  KURRE

RED

 

TISDAG: 9.9.2014.  20:30-22:00

ANDERS  BRUNO DAVID ERIK  HARPO KALLE M KALLE W  MARCO MÅNS  LASSE  JOHN  ZOLLE SANDY  ROGER  OLLE DENNIS SEBASTIAN D       BERNTE   KJELLE  KURRE

RED

 

TISDAG: 2.9.2014.  20:30-22:00

BRUNO  DAVID  ERIK  HANNES  HARPO  ISAK JESPER  KALLE W    ROGER SANDY  MARTIN DENNIS MARCO KALLE M LASSE  PETER  CHRISTIAN  CLARRE  KRISTIAN  JOHN  MICKE  ZACHARIAS   BERNTE  KURRE

RED 

 

TISDAG: 26.8.2014.  20:30-22:00

ANDERS  BRUNO  ERIK  HANNES  KALLE M  KALLE W  HARPO  LIBER  PELLE  SEBASTIAN R   TOMMIE LASSE  MARCO JOHN  CHRISTIAN  MICKE  OLLE  ROGER  ZOLLE  ZACHARIAS    BERNTE  KJELLE   KURRE

RED

 

TISDAG: 19.8.2014.  20:30-22:00

ANDERS BRUNO DAVID ERIK  HANNES HARPO KRISTIAN  KALLE M  KALLE W  LIBER MARCO ROGER SEBASTIAN R CLASSE  ZOLLE  ISAK  TOMMIE  PATRICK  JOHN  OLLE DENNIS  MARTIN H  ZACHARIAS     BERNTE  KJELLE  KURRE 

RED

 

TISDAG: 12.8.2014.  20:30-22:00

ANDERS BRUNO CLASSE DAVID  PETER ISAK JONATHAN HARPO  KALLE M  KALLE W   ZACHARIAS  LASSE SEBASTIAN D  DENNIS  KRISTIAN  JESPER  TOMMIE  ERIK     PELLE  ROGER ZOLLE PIERRE    BERNTE KURRE

RED

 

TISDAG: 5.8.2014.  20:30-22:00

BRUNO CLASSE DAVID HARPO  JESPER KALLE W KALLE M MARCO PIERRE ROGER  JOHN OLLE  PATRIK  MICKE  LIBER    BERNTE   KURRE

RED

 

TISDAG: 29.7.2014.  20:30-22:00

BRUNO  DAVID KALLE W  MATTIAS  MÅNS  PETER ROGER  LASSE  PATRIK KALLE M  ERIK W  JEPPE(BP)   BERNTE    KURRE

RED

 

TISDAG: 15.7.2014.  20:00- 22:00

ERIK W  HANNES ISAK KALLE W  MICKE  PATRICK ROGER    BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

TISDAG: 8.7.2014.  20:30-22:00

BRUNO  CLASSE  DAVID  ERIK  HANNES  ISAK  JOHN  JESPER KALLE W  LASSE  MARCO  MARTIN  MICKE  PELLE  ROGER  SANDY +SON)  SEBASTIAN     BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

TISDAG: 10.6.2014.  20:30-22:00

BRUNO  CLARRE  DAVID  ERIK  HARPO  JOHN  KALLE M  MICKE  MÅNS  LASSE  PELLE  ROGER  ZOLLE    BERNTE  KJELLE  KURRE

RED   

 

TISDAG: 3.6.2014  20:30-22:00

ANDERS  ALEX  DENNIS  ERIK  HANNES  HARPO  JOHN  KALLE M  KALLE W  KRISTIAN MARCO MICKE  PELLE  PATRICK  ROGER  SEBBE  SEBASTIAN R  ZOLLE     BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

TISDAG: 27.5.2014.  20:30-22:00

BRUNO  CLASSE CHRISTIAN  DAVID ALEX HANNES  HARPO  JONTE JOHN G  JOHN  JESPER  KALLE W  MARCO MICKE  PIERRE  ROGER SEBBE  SEBASTIAN R  TOMMIE  ZOLLE    BERNTE   KJELLE  KURRE

RED

 

TISDAG: 20.5.2014  20:30-22:00

ANDERS  BRUNO  ALEX  CHRISTIAN CLASSE DENNIS  DAVID  HANNES  HARPO JOHN G  JOHN  JESPER  KRISTIAN  KALLE M  KALLE W LASSE  LIBER JONATHAN  MARTIN  MICKE  MARCO  PIERRE  ROGER  MÅNS SEBBE  SEBASTIAN R    BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

TISDAG: 13.5.2014.  20:30-22:00

ANDERS  AZIZ  ANTON ALEX  BRUNO  CLASSE  CHRISTIAN  DAVID DENNIS  HARPO JESPER  JOE  JOHN  KALLE M  KALLE W  KRISTIAN  LASSE  MÅNS  MICKE  MARTIN  MATTIAS  OLLE  PIERRE  PELLE  ROGER  SEBBE  TOMMIE    BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

TISDAG: 6.5.2014.  20:30-22:00

AZIZ  BRUNO  CLASSE  DAVID ERIK  HARPO HANNES  JONTE  JESPER  KALLE M  KALLE W  LASSE  MARTIN  KRISTIAN  MICKE  MATTIAS  MARCO  OLLE  PELLE  ROGER  SEBASTIAN R        BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

TISDAG: 29.4.2014.  20:30-22:00

ANDERS  AZIZ  CLASSE  CHRISTIAN  ERIK  HANNES  HARPO  JESPER  KALLE W  KALLE M  MICKE OLLE  PELLE  MATTIAS  ROGER  SEBBE  SEBASTIAN R  TOMMIE     BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

 

TISDAG: 22.4.2014  20:30-22:00

AZIZ ANDERS  BRUNO  CLASSE  CHRISTIAN  ERIK  HARPO  JONTE  KALLE M KALLE W  LASSE  MARTIN 1  MARTIN 2  JOHAN W  PELLE  MICKE  OLLE  PETER  ROGER  SEBASTIAN D  SEBASTIAN R  PATRIK     BERNTE  KJELL  KURRE

RED

 

TISDAG: 15.4.2014 20:30-22:00

ANDERS  BRUNO  ERIK  GUSTAV HANNES JESPER  KALLE W  LASSE  MARTIN  CHRISTIAN ANTONIO  MATTIAS  OLLE PELLE ROGER SEBASTIAN D SEBASTIAN R  TOMMIE BERNTE KJELL  KURRE

RED

 

TISDAG: 8.4.2014.  20:30-22:00

ANDERS  AZIZ  BRUNO  CLASSE  DENNIS  ERIK  HANNES  HARPO JONATHAN  KALLE M  KALLE W  MATTIAS  OLLE  PETTER  SEBASTIAN D ROGER  PIERRE   BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

TISDAG:  1.4.12014  20:30-22:00

ANDERS  AZIZ  BRUNO  CLASSE  CHRISTIAN  DENNIS  DAVID ERIK HANNES  HARPO  JOHN KALLE M  KALLE W  LASSE  MICKE  MÅNS  MATTIAS  PETTER  PIERRE  ROGER  SEBASTIAN D  SEBASTIAN R  TOMMIE     BERNTE  CURRE

RED

 

FARSTAHALLEN  HALL NR 4 :

LÖRDAG: 15.3.2014.  10:00-11:00

ANDERS BRUNO ALEXANDER DAVID DENNIS HANNES JESPER JONATHAN JOHN  KALLE M  MICKE  LASSE PETER  ROGER  TOMMIE  ISAK BERNTE  KURRE

RED

 FARSTAHALLEN: LÖRDAG 8.3.2014.

10:00-11:00  STORA HALLEN  HUVUDBYGGNADEN:

 

 

FARSTAHALLEN 3: LÖRDGA 1.3.2014  11:00-12:00

ANDERS BRUNO  DAVID  ERIK B  ERIK W  HANNES  DENNIS  JESPER  JONATHAN  KALLE M LASSE  MARCO MICKE  GUSTAV PETER PIERRE ROGER  TOMMIE     BERNTE  KURRE

RED

 

 

FARSTAHALLEN: LÖRDAG 22.2.2014  11:00-12:00

BRUNO CLASSE  ERIK  HANNES  JOHN  KALLE M  KALLE W  MICKE  MARCO  PETER PIERRE PATRICK  TOMMIE        BERNTE  KURRE

RED

 

ERIKSDALSHALLEN: LILLA  RINGVÄGEN 70

SÖNDAG: 16.2.2014.  13:00-14:00

DAVID DENNIS ERIK ERIK W  HANNES JOHN JONAS O JESPER KALLE M LASSE  LIBER MARCO PETER ROGER  BERNTE  KJELLE  KURRE

RED

 

SKARPNÄCKSHALLEN:  SKARPNÄCKS SPORTFÄLT:

LÖRDAG: 8.2.2014.   11:00-12:00

ANDERS  ERIK  HANNES  JOHN  JONAS O KALLE M  MICKE  MARCO  PIERRE  ROGER SEBASTIAN D  SEBASTIAN R  TOMMIE  BERNTE  KURRE

RED   

 

 

ERIKSDALSHALLEN (LILLA)  RINGVÄGEN 70

SÖNDAG: 2.2.2014.  10:00-11:00

BRUNO  CLASSE  JOHN  JOHAN W  KALLE M MARCO  MICKE  ISAK  PETER  ROGER  SEBASTIAN  TOMMIE   BERNTE  KJELLE  KURRE

RED 

 

 

 ENSKEDEHALLEN SIMLÅNGSVÄGEN 50

SÖNDAG: 26.1.2014.  12:00-13:00

ANDERS  BRUNO  ERIC W  HANNES  JESPER K (BP)  KALLE M  KALLE W  MARCO(100)  MICKE  ROGER  SEBASTIAN      BERNTE   KJELLE   KURRE

RED

 FARSTAHALLEN: HALL 3  10:00-11:00

SÖNDAG: 19.1.2014.

BRUNO   CLASSE  ERIK W  HANNES  ISAK  JOHN  KALLE M  MICKE  PETER  PIERRE  ROGER  TOMMIE  TOTTE  ZOLLE       BERNTE  KURRE

RED

 

FARSTAHALLEN: HALL NR 3  12:00-13:00

LÖRDAG: 11.1.2014,

ANDERS  BRUNO  CLASSE  DENNIS  FREDDE  ERIK W  HANNES  ISAAK  JOHN  KALLE W  LIBER  MICKE  MARCO  PETER  ROGER  SEBBE/H  THOMAS W   TOMMIE       BERNTE  KJELLE   KURRE

RED

 

FARSTAHALLEN: HALL NR 3  12:00-13:00

LÖRDAG: 4.1.2014. 

BRUNO  CLASSE  HANNES  JESPER  JOHN  ISAAK  KRISTIAN  LASSE  LIBER  MARCO  PER( MOTALA) ROGER  ZOLLE    BERNTE  KURRE

RED

 

SERIE 6 D 2017 OMG 18

GUSTAVSBERGS IF FK -FOTFOLKET FF  4-1

ÖSBY IP: 20:00  4.10.2017.

JARLABERGS IF - BK YARDIES  3-3

NACKA IP 2: 20:00  6.10.2017.

ATLETICO NACKA FF- HÖGALIDS IF  3-3

NACKA IP 1: 20:00 6.10.2017.

IK STURE/TANTO- SICKLA IF  4-5

ZINKENSDAMM IP: 20:00 6.10.2017.

BONDEGATANS BAJARE FF- BK GAMLA KARLBERGARE  2-4

KÄRRTORPS IP 2: 20:00 6.10.2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 SKYTTELIGAN: 2017

1.DENNIS         3

2. OLLE             1

3. KALLE W       6 

4. HANNES        2

5. TOTTE          12

6. JONAS C       1

7. LINUS             1

8. JESPER         2 

9. ZACCE           13

10- MARCO         1

11. TOMMIE         1

12. PIERRE         1

13. JOHAN           1

14. TOBBE          1

15. MORGAN       1

 

ASSIST:2017:

1.ZACCE            6

2. KALLE W       6

3. HANNES        2

4. JESPER        4

5. TOMMIE         5

6. TOTTE          6

7. LINUS            2

8. KALLE M       2

9.LASSE           1    

10. ANDERS     1

11.CHARLIE      1

12. MORGAN     1

13. PHILIPP       2

14  JOHNI           1

15.  ISAK            2

16. ZOLLE         1